Матеріали для пакування та поліграфії → Продукція

CPR-154F Добавка для підвищення міцності паперу
Застосування добавки CPR-154F дозволяє значно підвищити міцність паперу в сухому та вологому стані.

   Додаток для підвищення міцності паперу

   Застосування добавки CPR-154F дозволяє значно підвищити міцність паперу в сухому та вологому стані.

   Підходить для всіх типів паперових виробів з тишею, таких як рушники, скатертини, серветки, разові хустки, кухонні рулони, фільтрувальний папір. В результаті застосування добавки міцність паперу тишею у вологому стані може становити до 35 % міцності сухого паперу при збереженні його сорбційної здатності.

   Добавка може застосовуватися у виробництві письмового, газетного, етикеточного та пакувального паперу, різних видів технічного паперу та картону.

   Добавка відповідає вимогам Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) та Федерального інституту санітарного захисту споживачів та ветеринарної медицини  (BfR), Німеччина

   Спосіб застосування: 

  Для збереження залишкової міцності вологого паперу тишею в межах 30-35% необхідно додавати 30-40 кг засобу на 1 тонну паперу. Розчинити засіб у водопровідній воді у співвідношенні 1 л засобу на 22 л води. Розчинення засобу у воді може здійснюватися безперервно за допомогою дозуючого насоса або періодично зі збереженням вищевказаних пропорцій.
Готовий розчин слід безперервно подавати в змішувач з паперовою пульпою з розрахунку 770 літрів водного розчину на тонну паперу.
Розчин повинен перемішуватися з|із| пульпою протягом 30-45 хвилин в залежності від розміру змішувача.

  Ця інструкція має рекомендаційний характер і не може розглядатися як гарантійне зобов'язання або інформація, за яку виробник несе юридичну відповідальність. Споживач повинен виконати необхідні випробування та перевірки та за необхідності внести коригування до параметрів застосування засобу для досягнення потрібного результату