Матеріали для пакування та поліграфії → Продукція

CP-88LV Гідрофобна добавка в крохмальний клей
Гідрофобна добавка у крохмальний клей

  Гідрофобна добавка СР-88надасть вашому клею якості, необхідні як виробнику гофрокартону, так і його споживачеві: клейкість, вологостійкість, поліпшення витрат фізико-механічних властивостей картону, зниження рахунок зменшення клейового зазору і зниження в'язкості клейової композиції. Ці властивості ставлять виробництво гофрокартону на більш якісний рівень

  Механізмгідрофобності

  Гідрофобність досягається перехресною реакцією між крохмалем та смолою, при якій формується синтетичний полімер. Сітка утворюється після желатинування клею. Хімічний зв'язок стабільний у воді, і клей набуває гідрофобних якостей. Синтетичні полімери формують на поверхні шару картону високу концентрацію полярних хімічних груп, що з'єднуються з целюлозою картону гідрогеновими та фізичними сполуками. Реакція залежить від температури, pH та інших параметрів.

  Для досягнення стабільної тягучості клею з добавкою СР 88рекомендується розмішувати клей протягом 5 хвилин кожні півгодини до початку використання. .

  При  використання СР 88, оптимальний результат може бути досягнутий в крохмальному клеї зі складом 20-34% сухого крохмалю. охолодження після 4-5 годин. Охолодження вентилятором раніше 4-5 годин може знизити гідрофобні властивості картону.

Прикреплені файли:

CP_88_novaya_listovka.pdf 187,51 Кб Завантажити файл