Матеріали для пакування та поліграфії → Продукція


1
Показувати по

Flex industries

Flex Films - п'ятий за величиною виробник пакувальної плівки: BOPET, BOPP та CPP Flex Films є частиною UFLEX LTD, одного з найбільших виробників гнучкої упаковки із заводами в Індії, Дубаї, Мексиці та Єгипті, та випускає широкий асортимент пластикової плівки, яка використовується для друку, упаковки, ламінації, металізації, гарячого тиснення, ізоляції, голографії та іншого .

Jindal Poly Films Ltd.

Jindal Poly Films Limited є частиною промислової групи B.C.Jindal group, яка протягом 58 років пропонує широкий діапазон продукції, такий як: поліестерові та поліпропіленові плівки, сталеві труби та продукцію для фотографії. JPFL є найбільшим в Індії виробником BOPET та BOPP плівки.

Alupol

Alupol Packaging – один з провідних європейських виробників пакувальної плівки. Завдяки високій якості своєї продукції, широкому асортименту та постійному впровадженню інновацій у виробничі процеси Alupol є реальною альтернативою найбільшим міжнародним концернам в індустрії пакувальної продукції.

Tapadia Polyesters

Tapadia Polyesters - лідер у виробництві полімерних плівок (BOPET) в Індії. Компанія має більш ніж 3 десятирічний досвід у виробництві пакувальних матеріалів. Tapadia Polyesters Pvt. Ltd пропонує повний спектр високоякісних плівок для широкого спектру застосувань.
1
Показувати по