Матеріали для будівництва → Продукція


Оберіть торгівельну марку:

1
Показувати по

Шпаклівки

Засіб, за допомогою якого згладжують нерівності, закладають тріщини, отвори, виправляють механічні дефекти поверхні перед фінішним забарвленням або покриття лаком. Шпаклівки бувають універсальні та спеціально розроблені для певних видів робіт. Для досягнення найкращого результату при шпаклюванні необхідно використовувати спеціально розроблені шпаклівки.

Грунтовка

Грунтовки застосовуються перед шпаклюванням стін, стель, наклейкою шпалер, а також перед укладанням плитки. Служать для просочення пористих і сильно всмоктуючих вапняно-цементних поверхонь, оштукатурених, що обсипаються, дрібних і запорошених поверхонь, при їх підготовці під подальше фарбування, або обклеювання шпалерами.

Фарби

Фарби для зовнішніх та внутрішніх робіт

Лаки

Лак – рідина, здатна давати прозору, блискучу плівку після висихання у тонкому шарі. Виконує захисно-декоративну функцію для поверхонь негативного впливу навколишнього середовища.

Декоративно-захисні матеріали

Декоративно-захисні матеріали для поверхонь виконують дві важливі функції: - оберігають поверхні від негативного впливу навколишнього середовища; - Використовуються для архітектурного естетичного оформлення фасадів будівлі. Для декоративно-захисної обробки поверхонь застосовуються: декоративні штукатурки, облицювальні матеріали та гладкі лакофарбові покриття. За типом сполучного підрозділяються на дисперсійні на основі полімерних смол, силікатні, силіконові та мінеральні.

Кислотні та протигрибкові очищувачі

Протигрибкові очищувачі призначаються для знищення та запобігання розвитку моху, плісняви, грибків на деревних та мінеральних покриттях. Кислотні очищувачі використовують для очищення керамічної плитки, каменю, мінеральних поверхонь від залишків цементних затирок, клею, вапна або епоксидних залишків заповнювачів швів.
1
Показувати по