Матеріали для будівництва → Продукція


Оберіть торгівельну марку:

1 2 3
Показувати по

Герметики

Мастика отверждающегося типу; матеріал, який під час переходу в робочий стан у присутності хімічних агентів, вологи або кисню затверджується з утворенням просторових хімічних структурних зв'язків. Існують такі типи герметиків: акрилові, силіконові, оцтові, поліуретанові

Гідроізоляція

Гідроізоляційні матеріали необхідні для захисту споруди від впливу вологи та води. Вони повинні забезпечувати водонепроникність будівельних конструкцій та матеріалів, що утеплюють. Гідроізоляція - це, крім усього іншого, фактор, що впливає не тільки на довговічність будівлі, але і на здоров'я людини і навколишню екологічну обстановку в цілому.

Клеї для керамічної плитки та природного каменю

Клеї (цементні, поліуретанові, епоксидні) для укладання керамічної плитки, природного та штучного каменю на всі існуючі поверхні.

Стяжки та нівелір маси

Стяжки та нівелір маси застосовуються в будівництві та ремонті для вирівнювання поверхонь стяжок підлог у житлових та громадських будівлях з основ, під укладання рулонних матеріалів та паркету, а також під створення теплої підлоги.

Штукатурка

Декоративні штукатурки для внутрішніх і зовнішніх робіт дозволяють створювати на стінах різні фактури та поєднання кольорів.

Шпаклівки

Засіб, за допомогою якого згладжують нерівності, закладають тріщини, отвори, виправляють механічні дефекти поверхні перед фінішним забарвленням або покриття лаком. Шпаклівки бувають універсальні та спеціально розроблені для певних видів робіт. Для досягнення найкращого результату при шпаклюванні необхідно використовувати спеціально розроблені шпаклівки.

Грунтовка

Грунтовки застосовуються перед шпаклюванням стін, стель, наклейкою шпалер, а також перед укладанням плитки. Служать для просочення пористих і сильно всмоктуючих вапняно-цементних поверхонь, оштукатурених, що обсипаються, дрібних і запорошених поверхонь, при їх підготовці під подальше фарбування, або обклеювання шпалерами.

Шовні заповнювачі

Затирання для швів виконують дві основні функції: 1. декоративні - надання фанерованої поверхні привабливого зовнішнього вигляду 2. захисні функції - зниження деформаційних напруг, що виникають в облицювальному шарі при різких коливаннях температури та вологості.

Фарби

Фарби для зовнішніх та внутрішніх робіт

Лаки

Лак – рідина, здатна давати прозору, блискучу плівку після висихання у тонкому шарі. Виконує захисно-декоративну функцію для поверхонь негативного впливу навколишнього середовища.
1 2 3
Показувати по