Матеріали для будівництва → Продукція


Оберіть торгівельну марку:

1
Показувати по

Герметики

Мастика отверждающегося типу; матеріал, який під час переходу в робочий стан у присутності хімічних агентів, вологи або кисню затверджується з утворенням просторових хімічних структурних зв'язків. Існують такі типи герметиків: акрилові, силіконові, оцтові, поліуретанові

Гідроізоляція

Гідроізоляційні матеріали необхідні для захисту споруди від впливу вологи та води. Вони повинні забезпечувати водонепроникність будівельних конструкцій та матеріалів, що утеплюють. Гідроізоляція - це, крім усього іншого, фактор, що впливає не тільки на довговічність будівлі, але і на здоров'я людини і навколишню екологічну обстановку в цілому.

Клеї для керамічної плитки та природного каменю

Клеї (цементні, поліуретанові, епоксидні) для укладання керамічної плитки, природного та штучного каменю на всі існуючі поверхні.

Штукатурка

Декоративні штукатурки для внутрішніх і зовнішніх робіт дозволяють створювати на стінах різні фактури та поєднання кольорів.

Грунтовка

Грунтовки застосовуються перед шпаклюванням стін, стель, наклейкою шпалер, а також перед укладанням плитки. Служать для просочення пористих і сильно всмоктуючих вапняно-цементних поверхонь, оштукатурених, що обсипаються, дрібних і запорошених поверхонь, при їх підготовці під подальше фарбування, або обклеювання шпалерами.

Шовні заповнювачі

Затирання для швів виконують дві основні функції: 1. декоративні - надання фанерованої поверхні привабливого зовнішнього вигляду 2. захисні функції - зниження деформаційних напруг, що виникають в облицювальному шарі при різких коливаннях температури та вологості.

Добавки в бетон, пінобетон, МАФ та цементні розчини

Матеріали, які служать як комплексна добавка для бетонних і розчинних сумішей, має пластифікуючу і водоредукуючу дію, а також ефект уповільнення гідратації цементу в ранні терміни твердіння бетонної суміші та прискорення твердіння бетону.

Підливні та анкерувальні матеріали

Використовуються для анкерного закріплення в бетоні обладнання, болтів, збірних металевих конструкцій, турбін, верстатів та ін. Придатний для заповнення заливкою жорстких швів між бетонними конструкціями та фундаментами

Декоративно-захисні матеріали

Декоративно-захисні матеріали для поверхонь виконують дві важливі функції: - оберігають поверхні від негативного впливу навколишнього середовища; - Використовуються для архітектурного естетичного оформлення фасадів будівлі. Для декоративно-захисної обробки поверхонь застосовуються: декоративні штукатурки, облицювальні матеріали та гладкі лакофарбові покриття. За типом сполучного підрозділяються на дисперсійні на основі полімерних смол, силікатні, силіконові та мінеральні.

Кислотні та протигрибкові очищувачі

Протигрибкові очищувачі призначаються для знищення та запобігання розвитку моху, плісняви, грибків на деревних та мінеральних покриттях. Кислотні очищувачі використовують для очищення керамічної плитки, каменю, мінеральних поверхонь від залишків цементних затирок, клею, вапна або епоксидних залишків заповнювачів швів.
1
Показувати по